Kalender
-
V. 32
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
03 måndag
-
Veckans banor, Biskopsgården
01:00
mån
0
Stina Persson
-
Veckans banor, Biskopsgården
01:00
mån
0
Stina Persson
-
04 tisdag
-
05 onsdag
-
06 torsdag
-
Sommarträning
17:00
44
Viktor Runnby
-
Sommarträning
17:00
44
Viktor Runnby
-
07 fredag
-
08 lördag
-
09 söndag
-
-
V. 33
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
10 måndag
-
11 tisdag
-
Gubba-Bana Safjället
11:30
0
Jens Kaminsky
-
Styrka & löpteknik
17:45
21
Patrik Thoma
-
Intervaller
18:00
22
Viktor Runnby
Hanna Mårtensson
Line Cederberg
Kevin Ståhl
-
Gubba-Bana Safjället
11:30
0
Jens Kaminsky
-
12 onsdag
-
13 torsdag
-
14 fredag
-
Rambergssprinten
0
Tolereds Allmänna IK
-
Rambergssprinten
0
Tolereds Allmänna IK
-
15 lördag
-
U10milautmaningen
sön
0
Frölunda OL
-
U10milautmaningen
22:00
sön
27
Andreas Persson
-
U10milautmaningen
sön
0
Frölunda OL
-
16 söndag
-
U10milautmaningen
sön
0
Frölunda OL
-
U10milautmaningen
22:00
sön
27
Andreas Persson
-
Långpass Åkulla
10:00
8
Kevin Ståhl
Viktor Runnby
Hanna Mårtensson
Line Cederberg
-
U10milautmaningen
sön
0
Frölunda OL
-
-
V. 34
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
17 måndag
-
Rådlag om höstaktiviteter
18:00
24
Aina Edgren
-
Rådlag om höstaktiviteter
18:00
24
Aina Edgren
-
18 tisdag
-
Styrka & löpteknik
17:45
12
Patrik Thoma
-
Intervaller
18:00
31
Line Cederberg
Viktor Runnby
Kevin Ståhl
Hanna Mårtensson
-
Styrka & löpteknik
17:45
12
Patrik Thoma
-
19 onsdag
-
20 torsdag
-
Veteran OL
0
Lerums SOK
-
OL-Teknik Änggårdsbergen
18:00
1
Kevin Ståhl
Viktor Runnby
Line Cederberg
Hanna Mårtensson
-
Veteran OL
0
Lerums SOK
-
21 fredag
-
22 lördag
-
Hjortmedeln (över två dagar)
sön
0
OK Skogshjortarna
-
GMOK Klubbmästerskap
10:00
0
Göteborg-Majorna OK
Ulf Andersson
Andrew Lago
-
Hjortmedeln (över två dagar)
sön
0
OK Skogshjortarna
-
23 söndag
-
Hjortmedeln (över två dagar)
sön
0
OK Skogshjortarna
-
Toblerone challenge and Workshop
10:30
33
Ola Wallinder
-
Hjortmedeln (över två dagar)
sön
0
OK Skogshjortarna
-
Länkar
- Feed
- Aktivitetslista
Filter
ATM - 121244 -