Kalender
-
V. 21
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
20 måndag
-
Städansvariga denna vecka
0
Asgeir Edvardsen
Annie Edvardsen
-
Motionsorientering Tuve
0
Tolereds Allmänna IK
-
Städansvariga denna vecka
0
Asgeir Edvardsen
-
21 tisdag
-
65+ Träning Skatås
0
Gudrun Broman
-
Mat
36
Ulf Sundin
Fredrik Karlsson
-
Vårserien Etapp 3
1
Göteborgs OF
-
Intervaller
6
Jonas Merz
-
65+ Träning Skatås
0
Gudrun Broman
-
22 onsdag
-
GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 3
0
Göteborg-Majorna OK
-
Motionsorientering Skatås
0
IF Marin Väst
-
GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 3
0
Göteborg-Majorna OK
-
23 torsdag
-
GMOK Teknik
8
Mikael Kuhlin
-
GBG Teknikträning - Jukolaträning!
9
Göteborgs OF
-
GMOK Teknik
8
Mikael Kuhlin
-
24 fredag
-
25 lördag
-
JVM-tester, dag 1, medel
0
Mullsjö SOK
-
Unionsmatchen 2019 - Individuellt
0
Åmåls OK
-
Långpass med socialaktivitet efteråt
13
Fredrik Larsson
-
JVM-tester, dag 1, medel
0
Mullsjö SOK
-
26 söndag
-
JVM-tester, dag 2, lång
0
Mullsjö SOK
-
Unionsmatchen 2019 - Stafett
0
Åmåls OK
-
JVM-tester, dag 2, lång
0
Mullsjö SOK
-
-
V. 22
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
27 måndag
-
Städansvariga denna vecka
0
Andrew Lago
Ulf Börjesson
-
Motionsorientering Tuve
0
Tolereds Allmänna IK
-
Städansvariga denna vecka
0
Andrew Lago
-
28 tisdag
-
65+ Träning Skatås
0
Gudrun Broman
-
Mat
39
Christer Nordberg
Åsa Nordberg
-
Möte intensivkurs
17:00
tis
0
Patrik Falk
Christer Borg
Jill Ågren
-
Intervaller
18:00
5
Jonas Merz
-
65+ Träning Skatås
0
Gudrun Broman
-
29 onsdag
-
GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 4
0
Göteborg-Majorna OK
-
Motionsorientering Skatås
0
Sävedalens AIK
-
GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 4
0
Göteborg-Majorna OK
-
30 torsdag
-
Vårserien Etapp 4
0
Göteborgs OF
-
GBG Teknikträning
0
Göteborgs OF
-
Vårserien Etapp 4
0
Göteborgs OF
-
31 fredag
-
SM, sprint, publiktävling, medel
0
OK Dellen
-
SM, sprint, individuell
lör
10
OK Dellen
-
OL-skytte Sisjön
fre
0
Björn Borg
Sara Holmdell
-
Intensivkurs #2 - hela helgen
14:00
sön
0
Patrik Falk
Christer Borg
Jill Ågren
-
SM, sprint, publiktävling, medel
0
OK Dellen
-
01 lördag
-
SM, sprint, individuell
lör
10
OK Dellen
-
Intensivkurs #2 - hela helgen
14:00
sön
0
Patrik Falk
Christer Borg
Jill Ågren
-
SM, sprint, publiktävling
0
OK Dellen
-
Marstrandsmedeln
0
Kungälvs OK
-
OL-skytte Sisjön
lör
1
Björn Borg
Sara Holmdell
-
SM, sprint, individuell
lör
10
OK Dellen
-
02 söndag
-
Intensivkurs #2 - hela helgen
14:00
sön
0
Patrik Falk
Christer Borg
Jill Ågren
-
SM, sprint, stafett
0
Forsa OK
-
SM, sprint, publiktävling, stafett
0
OK Dellen
-
OL-skytte Sisjön
sön
1
Björn Borg
Sara Holmdell
-
Jukolamöte
18:30
0
Jonas Merz
-
Intensivkurs #2 - hela helgen
14:00
sön
0
Patrik Falk
-
-
V. 23
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
03 måndag
-
04 tisdag
-
05 onsdag
-
Storstugan bokad: kartplock vårserien
16:00
ons
0
David André
-
Jukolamöte
18:30
1
Jonas Merz
-
Storstugan bokad: kartplock vårserien
16:00
ons
0
David André
-
06 torsdag
-
SM, ultralång
0
Alfta-Ösa OK
-
Ösaträffen, dag 1, lång
0
Alfta-Ösa OK
-
Vårserien Etapp 5
0
Göteborgs OF
-
Jukolaträning
61
Jonas Merz
-
Vimpelansv. Alfta-Ösa, Ultra/Vet-SM
0
Andreas Eklund
-
GBG Teknikträning
0
Göteborgs OF
-
SM, ultralång
0
Alfta-Ösa OK
-
07 fredag
-
08 lördag
-
09 söndag
-
Länkar
- Feed
- Aktivitetslista
Filter
ATM - 121244 -